GPS lokátory

Potrebujete sledovať vozový park?

S GPS lokátorom máte kompletný prehľad o svojom aute.

Predstavte si, že idete ku svojmu autu a to je zrazu preč. Vtedy by ste dali všetko za to, aby ste mohli svoje auto ihneď nájsť. Čo tak zobrať telefón, urobiť pár klikov a za pár sekúnd problém vyriešiť? OK, problém nie je tak celkom vyriešený, ale aspoň už viete, kde sa v danej chvíli vaše auto nachádza.

POTREBUJETE SLEDOVAŤ VOZOVÝ PARK?

Máte firmu, v ktorej máte viacero áut a potrebujete si viesť podrobné záznamy o prevádzke vášhovozového parku? Presne na toto je určený GPS lokátor. Môžeme to nazvať aj čiernou skrinkou vo vozidle. Dnes už nie je problém okrem aktuálnej polohy vozidla zistiť aj iné údaje, ktoré sú pre nás dôležité. Stav nádrže, teplota v aute, aktuálna rýchlosť na ktoromkoľvek úseku cesty, kto z vodičov auto šoféroval a mnoho iného.

Výhody GPS lokátora

  • menej papierov (kniha jázd vygenerovaná po pár klikoch myšou)
  • okamžitý prehľad o polohe a stave vozidla/stroja (prihlásenie cez web stránku alebo cez aplikáciu v telefóne)
  • zníženie spotreby PHM, zvýšenie efektivity práce
  • rýchle odhalenie „pretekára“ na služobnom aute (nastavenie rýchlostného limitu)
  • upozornenie na servis/STK/výmenu oleja…
  • možnosť pripojenia na alarm, odstavenie vozidla na diaľku, sledovanie obsadenosti…
  • možnosť identifikácie vodiča pomocou čipu, voľba jazdy súkromná/služobná

Nevýhody GPS lokátora

  • viac vypitej kávy počas sledovania PC

Možno si vravíte, že takýto GPS lokátor „ je zbytočný luxus a určite bude aj drahý“. Koľko stojí auto? Cena za takéto zariadenie sa začína cca na sume 120€. Je to síce len základ za GPS jednotku, pomocou ktorej „iba vidíte“ svoje auto, no za pár euro mesačne môžete mať kompletný prehľad o svojom aute a sledovať tie veci ktoré sú pre vás dôležité.

MONTÁŽ ZVERTE ODBORNÍKOM

Namontovanie GPS lokátora je však nutné zveriť odbornej firme, ktorá je držiteľom technickej licencie potrebnej na bezpečnú a hlavne legálnu montáž. Predídete tak prípadným problémom s poisťovňou, políciou alebo so zárukou na auto.

CHCETE VEDIEŤ VIAC ALEBO SI ZAREZERVOVAŤ TERMÍN SLUŽBY?
Scroll to Top