Z garáže do vlastnej dielne

v Michalovciach nás dostalo pribúdajúce množstvo spokojných zákazníkov.

Okrem okenných autofólií venujeme aj ochranným fóliam Magnus Pro, wrap polepom, montáži autodoplnkov, nanokeramickej ochrane laku, čisteniu a údržbe interiéru auta a i.

Čo nás odlišuje od konkurencie je osobitný prístup ku každému zákazníkovi, služby na mieru podľa vašej potreby a hlavne: všetky nami ponúkané produkty sme si najprv osobne otestovali. Vieme sa preto zaručiť, že to, čo ponúkame je naozaj kvalita.

Za účelom rozvoja sa neustále školíme, aby sme vám vedeli prinášať najnovšie technológie a produkty. Je v našom záujme neustále sa zlepšovať, napredovať a sledovať súčasné trendy. Samozrejmosťou je technické zabezpečenie našich služieb, oprávnenia na vykonávanie montáže a certifikáty k produktom.

S výsledkami našej práce sú spokojní ako lokálny zákazníci, tak aj klienti zo širokého okolia. Sme radi, že ľudia sú ochotný za nami prísť až z miest ako je Svidník, Stropkov, Humenné, Strážske, Vranov nad Topľou, Sobrance, Trebišov, Veľké Kapušany a niekedy aj Košice, Prešov alebo až Poprad.

Aj napriek pribúdajúcemu množstvu zákazníkov, sa stále snažíme každej zákazke venovať s maximálnou precíznosťou.

KONTAKUJTE NÁS

PALPRO s.r.o.

(areál CBA, bývala KIA)
Močarianska 5713
071 01 Michalovce

IČO: 50 318 047
DIČ: 212 0272 594
IČ DPH: SK2120272594

Napíšte nám
Scroll to Top