Diaľkové ovládanie centrálneho zamykania

Pohodlie a bezpečnosť v jednom.

Poradenstvo a montáž centrálneho zamykania s diaľkovým ovládaním.

Máte v aute centrálne zamykanie a nemáte k nemu diaľkové ovládanie? To znamená, že keď odomknete šoférove dvere, tak sa odomkne aj zvyšok auta a naopak, keď ich zamknete, zamknú sa aj ostatné dvere. Ak to musíte ovládať manuálne pomocou kľúča v zámku a bojíte sa, že si ho tak rýchlo opotrebujete, alebo že vám v zime zamrzne zámok, tak si to viete uľahčiť pomocou modulu s diaľkovým ovládaním.

Z dlhoročných skúsenosti vieme, že do 99% áut s centrálnym zamykaním sa dá modul s diaľkovým ovládaním namontovať dodatočne. To isté platí, aj keď už mate originálne diaľkové ovládanie, ale z nejakého záhadného dôvodu vám prestalo fungovať a ani po výmene batérie a prípadnom znovu spárovaní nefunguje.

Ak uvažujete aj o možnosti dodatočného zabezpečenia alarmom, tak tie už z pravidla zvyknú mať aj možnosť voľby s diaľkovým ovládaním. Takže v jednom kroku si auto zamknete a hneď aj aktivujete alarm a naopak, pri odomknutí vozidla, alarm deaktivujete. Ak alarm tak radšej niečo overené už aj s GPS/GSM lokáciou a upozornením, aby vám to len nehúkalo pod oknom, ale naozaj strážilo.

PRI VÝBERE VÁS MÔŽE ZAUJÍMAŤ:

 • Dá sa diaľkové ovládanie pripojiť do každého auta?
  Pokiaľ je automobil vybavený centrálnym zamykaním, t.z., že vo všetkých dverách sú funkčné motorčeky, tak tam je možnosť pripojenia modulu s diaľkovým ovládaním.
 • Čo ak mám v aute pneumatické ovládanie zámkov?
  Aj v takom prípade sa da pripojiť diaľkové ovládanie ale podmienkou je funkčný kompresor, ktorý tieto zámky napája vzduchom.
 • Môžem diaľkovým ovládať aj zatváranie/otváranie okien?
  U niektorých automobilov je možné aktivovať zamknutím aj doťah okien. U Volkswagen group je možnosť na diaľku ovládať aj otvorenie okien.
 • Ako dlho trvá montáž diaľkového ovládania?
  Tú je to individuálne. Vo všeobecnosti treba rátať cca s časom montáže 3-4 hodiny. Sú autá kde to dokážeme do 2 hodín no niekedy je to práca aj na 6-7 hodín.
CHCETE VEDIEŤ VIAC ALEBO SI ZAREZERVOVAŤ TERMÍN SLUŽBY?
Scroll to Top