Tónovacie fólie na sklo

Na výber niekoľko stupňov tmavosti.

Samozrejme s osvedčením o odbornej montáži.

Prepych alebo funkčná vec? Dnes už je veľa áut vybavených klimtizáciou. Ide o super vec ale čo ak ju nemám alebo mi nerobí dobre? V takom prípade je asi len jediná možnosť a to dať si nalepiť tónovacie autofólie na okná. Je dobre poobzerať sa po kvalitných autofóliach ktoré nie len zatemňujú interiér ale aj zachytávajú teplo a tým bránia prehrievaniu sa interiéru vozidla.

Autofólie prešli veľkým vývojom a už to vôbec nie je len o akomsi „gangsterskom“ ale skôr elegantnom vzhľade vozidla. Nehovoriac o tom, že ide o fakt funkčnú vec na aute čo dokazuje aj množstvo meraní ale hlavne spokojných zákazníkov.

Na výber máte niekoľko stupňov tmavosti. Tu však platí rovnica, že čim svetlejšia fólia, tým viac svetla ale aj tepla prepúšťa. Často sa stretávame s názorom u zákazníkov, že nechcú úplne najtmavšiu fóliu, lebo nič resp. veľmi slabo cez ňu vidia. Vtedy im väčšinou dáme do ruky kúsok fólie cez ktorý sa môžu pozrieť akoby von z auta. Veľa z nich ostane prekvapených, že cez ňu bez problému vidia. Prirovnávame to ku kvalitným slnečným okuliarom. Tie brania prenikaniu ostrého svetla no neobmedzujú vo výhľade.

Ak uvažujete nad aplikáciou tónovacich autofólií je nutne si ich dať nalepiť odbornej firme. Tá vám o ich aplikácií vystaví aj osvedčenie o odbornej montáži.

Jedine naša firma PALPRO s.r.o. ponúka svojím zákazníkom fólie svetovej kvality so 7 – 10 ročnou zárukou na životnosť a ako jediný na trhu aj BONUS, špeciálnu záruku na výmenu fólie pri mechanickom poškodení.

3 dverové

75€

5 dverové

100€

combi

120€

sedan

130€

SUV

130€

VAN

dohoda

CHCETE VEDIEŤ VIAC ALEBO SI ZAREZERVOVAŤ TERMÍN SLUŽBY?

Dovolenka od 12.9. do 4.10.2021

Scroll to Top