Ochranné fólie na karosériu MAGNUS PRO

Ak chcete dokonalosť, nikdy nerobte kompromisy!

Aplikujte MAGNUS PRO.

Ako motorista si uvedomujem, že ta tenučká vrstva laku na karosérií je to jediné čo ju chráni pred koróziou. Lak musí vydržať všetko. Vrtochy počasia ako extrémna zima/horúčava, krupobitie, kamienky z cesty, kúsky asfaltu, kúsky odierajúcej sa gumy a v neposlednom rade by mal odolať aj jeho následnému čisteniu.

Čo tak mu v tom trochu pomôcť. Možnosti ako je viacero. Či už ide aspoň o občasné navoskovanie, keramickú ochranu alebo o špeciálnu ochrannú fóliu od firmy MAGNUS PRO ktorá je vyvinutá presne na to. Hrúbka tejto fólie je až 215 mikrónov, čo je asi dvojnásobok hrúbky bežného laku. K prerazeniu resp. pretrhnutiu potrebujete fakt veľkú silu. Ide o novinku na našom trhu.

Najväčším prínosom tejto fólie je jej schopnosť samozacelenia alebo samoopravy. O čo ide? Pri bežnom používaní auta a aj pri staraní sa o neho dochádza k jemným škrabančekom, tzv. hologramy alebo slniečka, ktoré znehodnocujú lak. Táto fólia si s nimi sama poradí. Proste sú preč. Ďalšou výhodou tejto fólie je jej hydrofóbnosť. Na jej povrchu je špeciálna vrstva ktorá braní zachytávaniu sa vody a špiny. Ide o špičkový produkt ktorý dodá vášmu laku hĺbku, krásny lesk a ochráni ho pred kamienkami alebo odermi s garanciou až na 10 rokov.

Aplikáciu tejto fólie treba zveriť odborníkom ktorý ovládajú postupy lepenia aby bol výsledok dokonalý. Dnes už je samozrejmosť, že všetky kusy fólie sa vyrežú na špeciálnom plotry aby sa zabránilo rezaniu po laku.

CHCETE VEDIEŤ VIAC ALEBO SI ZAREZERVOVAŤ TERMÍN SLUŽBY?
Scroll to Top