Predstavte si, že idete ku svojmu autu a to je zrazu preč. Vtedy by ste dali všetko za to, aby ste mohli svoje auto ihneď nájsť. Čo tak zobrať telefón, urobiť pár klikov a za pár sekúnd problém vyriešiť? OK, problém nie je tak celkom vyriešený, ale aspoň už viete, kde sa v danej chvíli vaše auto nachádza.

Aj ja chcem takto jednoducho nájsť svoje auto

Alebo iný príklad. Občas svoje auto niekomu požičiate a chcete mať istotu, kde sa v akom čase nachádza. Prípadne máte firmu, v ktorej máte viacero áut a potrebujete si viesť podrobné záznamy o prevádzke vášho vozového parku. Presne na toto sú určené GPS lokátory. Môžeme to nazvať aj čiernou skrinkou vo vozidle. Dnes už nie je problém okrem aktuálnej polohy vozidla zistiť aj iné údaje, ktoré sú pre nás dôležité. Stav nádrže, teplota v aute, aktuálna rýchlosť na ktoromkoľvek úseku cesty, kto z vodičov auto šoféroval a mnoho iného.

Možno si vravíte „toto je zbytočný luxus a určite bude aj drahý“. Koľko stojí auto? Cena za takéto zariadenie sa začína cca na sume 200€ + cca 30 – 40€ za odbornú montáž. Je to síce len základ za GPS jednotku, pomocou ktorej „iba vidíte“ svoje auto, no za pár euro mesačne môžete mať kompletný prehľad o svojom aute a sledovať tie veci ktoré sú pre vás dôležité.

Namontovanie GPS lokátora je však nutné zveriť odbornej firme, ktorá je držiteľom technickej licencie potrebnej na bezpečnú a hlavne legálnu montáž. Predídete tak prípadným problémom s poisťovňou, políciou alebo so zárukou na auto.

Chcem vedieť kde je moje auto

V prípade, že uvažujete nad zaobstaraním si GPS lokátora, prípadne ste si ho už zaobstarali a potrebujete ho správne namontovať tak nás pokojne kontaktujte telefonicky na 0910 912 384 alebo emailom na info@palpro.sk.