AKCIA!
Do 30.11.2018 kontrola správneho nastavenia vyleštených svetiel GRÁTIS

V bývalom zamestnaní som veľmi často jazdieval služobným autom. Nie len cez deň, ale aj v noci, v zlom počasí, proste vždy keď si to vyžadovala situácia. Mal som však šťastie, že sme jazdili na nových a udržiavaných autách. V zlých svetelných podmienkach (noc, dážď, sneh, hmla…) som bol rád, že som videl na cestu. Horšie to však bolo keď som večer po službe sadol do svojho 10-ročného auta a zistil, že skoro nič na ceste nevidím hoc mi svetlá fungovali. Jedným zo spôsobov ako to zlepšiť bolo dať si svetla vyleštiť a nanovo prelakovať.

Na výber máte z dvoch variant:

  • Vyleštiť a zakonzervovať UV lakom (životnosť cca 3 a viac rokov)
  • Vyleštiť a zakonzervovať voskom (životnosť 2-3 mesiace)

Je to pre mňa?

Možno si kladiete otázku či je táto metóda vhodna aj pre vás a či vám vôbec pomôže. Ak máte auto s rokom výroby 2000 a novšie (2001, 2002,…) a máte problém s matnými/zažltnutými svetlami, tak vám určite pomôže.

Ak sa rozhodnete pre hociktorý variant, tak v oboch prípadoch vám svetlá dôkladne vyleštíme a je len na vás, aby ste sa rozhodli, ako si ich necháte zakonzervovať. Ak chcete predísť opätovnému rýchlemu zažltnutiu, tak vám odporúčame konzerváciu UV lakom. 

Vložte dole Váš email a získajte zľavu 10€ na leštenie svetiel. Platí iba pre PROFI variantu.

Varianty:ECONOMICPROFI
povrchová úprava vosklak
životnosť 2-3 mesiace3 roky a viac
odolnosť voči oteru nízkavysoká
opakovaná investícia áno (1x za 2 mesiace navoskovať)nie
starostlivosť opakované prevoskovaniežiadna
cena 39€89€
 viac info viac info

AKCIA!
Do 30.11.2018 kontrola správneho nastavenia vyleštených svetiel GRÁTIS

GARANCIA

Keďže si našich zákazníkov vážime a svojím službám a produktom veríme, rozhodli sme sa ponúknuť vám garanciu okamžitého vrátenia peňazí v plnej výške ak nebudete s výsledkom pri preberaní spokojný.

Férová ponuka čo poviete? Je v tom nejaký háčik? Nie. Dokonca vás to nebude nič viac stáť.

Často kladené otázky

Dajú sa vyleštiť hoc aké svetlá? Každé svetlo ktorého kryt je tvorený plastom sa dá vyleštiť.

Bude svetlo vyzerať úplne ako nové? Výsledok závisí aj od miery poškodenia. Či ide len o zoxidovaný lak alebo ide aj o mechanické poškodenie (škrabance, jamky od kamienkov…). Zo skúsenosti však vieme, že výsledok bude veľmí podobný novému svetlu. Najčastejšia reakcia zákazníka je „Vy ste mi tam dali nové svetlá?“

Ako dlho to celé trvá? Tu je dôležité pre aký variant ste sa rozhodli. Ak pre ten trvácnejší a chcete si dať svetla zakonzervovať UV lakom, tak treba počítať, že budete bez auta 24 hodín. Ak si necháte svetla len navoskovať, tak bude auto hotové za cca 3-4 hodiny.

Nehrozí mi pri tom, že sa poškodí lak karosérie okolo svetiel? Nie. Pred samotným leštením sa lak okolo svetiel prekryje špeciálnou ochrannou páskou a zvyšok auta sa zakryje fóliou aby nedošlo k zašpineniu auta počas procesu leštenia.

Môžem vyleštené svetlá ihneď používať? Áno. Po odovzdaní autá môžete svetlá bežne používať. Prvé umytie však odporúčame až po dvoch dňoch.

Musím sa o takéto svetlá nejak špeciálne starať? Nič zvláštne si nevyžadujú. Stačí dodržiavať pár základných zásad. 1.) neumývať horúce svetlá, 2.) na umývanie používať autošampón alebo iné prostriedky na to určené, 3.) nenechávať na svetlách zaschnutý hmyz alebo vtáčí trus, 4.) na ich čistenie nepoužívať suchú handru ani hubu.

Naše referencie

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer

Zľava

Vložte vpravo Váš email a získajte zľavu 10€ na leštenie svetiel. Platí iba pre PROFI variantu.

AKCIA!
Do 30.11.2018 kontrola správneho nastavenia vyleštených svetiel GRÁTIS

Kontakt

Ak máte viac otázok radi vám ich zodpovieme telefonicky na 0910 912 384 alebo emailom na:
lesteniesvetiel@palpro.sk, info@palpro.sk

Môžete sa aj osobne zastaviť počas prac. dní od pondelka do piatku v čase 8:00 – 17:00 v dielni na adrese:
PALPRO
Močarianská 5713 (vedľa diskontu CBA)
Michalovce 07101